Sencor SLE 3211M4

Záznam na USB

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

vše v pořádku

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Jsem sni spokojena obraz jde perfektně a zvukoví efekt je slušní a je výhodou je ze má dětský zámek.

zboží které jsem si vybrala je kvalitou a cena je přijatelná k tomuto produktu. Jsem snim max spokojena a vřele doporučuji všem co hledají produkt tohoto typu.

• , zakoupeno v MALL.CZ

PIP (obraz v obraze)
Wi-Fi
LAN konektor
Záznam na USB

LED televize Sencor SLE 3211M4 s integrovaným digitálním tunerem DVB-T/C  v černém provedení. Využijte přítomnost USB konektoru a nahrávejte si digitálního vysílání a přehrávejte si videa DivX/XviD/AVI souborů a dále MKV, MP3,WMA, JPEG. Vysoké rozlišení obrazu 1366x768 vám přinese skvělý zážitek ze sledování televize i díky vysokému pozorovacímu úhlu 170°. Samozřejmostí LED televize SLE 3211M4 je TXT, EPG, časovač a automatické vypnutí.

LED televizor s úhlopříčkou 32" (81 cm)

Záznam DVB-T/C vysílání na USB

Funkce časového posunu (Timeshift)

Přehrávání multimediálních souborů z USB

Pozorovací úhel 170°/160°

Elektronický programový průvodce EPG

Teletext

Vícejazyčné menu

Digitální hřebenový filtr (DCF)

ZOOM

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

vše v pořádku

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Cenová dostupnost
    • Při VESA uchycení velký problém si vybrat držák. Důležité vstupy, vlastně ty nejdůležitější (scart, anténa, HDMI), jsou přesně uprostřed kříže držáku, takže scart nikoliv, anténa a HDMI s velkými problémy.

Vcelku spokojen

• zatim super zvuk i obraz v této ceně bez konkurence

super cena

• , zakoupeno v Electro World

• slušná TV odpovídající ceně

spokojená

super za ty peníze

• , zakoupeno v Alza.cz

• Cena x výkon, úspora energie
    • pozdní odezva ovladač, bez otočného stojanu

Výborný televizor do dětského pokoje. Slušná výbava za velmi příjemnou cenu. Lehký, stabilní

• zatim perfektní stav

jsme stimto tipem spokojeni

• Monitor velký
    • Barvy výrazné

Byl mi doporučen a jsem spokojená.