Sharp LC-24CFG6132

Operační systém  Vlastní OS

Tunery

Typ tuneru  DVB-T2 - HEVC, DVB-T, DVB-S2, DVB-C

Multimediální funkce

Multimediální funkce  Červené tlačítko HbbTV, Vestavěné WiFi, DLNA, Přehrávání z USB, Nahrávání na USB, Webový prohlížeč

Aplikace  Facebook, YouTube

Index zpracování obrazu  200 CMR

Vstupy/výstupy

Grafické vstupy  HDMI 1.4 a starší, SCART

HDMI  2 ×

Ostatní vstupy/výstupy  USB 2.0, Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, CI / CI+ slot

USB  2 ×

1zákazník doporučuje produkt
3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• 1

• Vzhled se mi docela libi
    • Hevc + kodec
    • Ovladač mě vyhovuje až na na tlačítko Netflix, což je pro většinu uživatelů zbytečná funkce, pro leváky ale bude ovladač pravděpodobně nevhodný (není symetricky).
    • I filmu s flešky můžete přeskakovat po krocích šipkami do práva a do leva
    • Z filmu z USB se proexitujete až na tv a ne do menu
    • Plánování nahrávání programu
    • Takovej divnej zvuk asi ve všech režimech. V režimu hudba Je asi nejlepší a snaží se televize o basy, ale připadá mi že často selhává
    • Menu je hodně zasekané až mě to vyděsilo
    • Na ovladači obrovské tlačítko Netflix, které je v České republice téměř zbytečné
    • Dohromady 13 aplikaci které si můžete nainstalovat z toho 1 pro český trh (copak.cz) takže ceskatelevize nebo prima nenajdete
    • Od spuštění televize na dálkovém ovladači uběhne 18 vteřin než se televize opravdu zapne.
    • Titulky neobsahují českou diakritiku a externí titulky vám musí najít samotnátná televize, aby se vám zobrazili jako možnost v kontextovém menu.
    • Televizi mam chvíli, ale za obrovskou nevyhodu beru, že jsem nepřišel na možnost skočit na nějaký čas nebo posunout se doprostřed filmu jinak než zrychlením. Snad na to časem přijdu.

Sharpky jsem se bál a úplně oprávněně. Televize má sice pěkný obraz a možná skvělý zvuk v režimu hudba, ale vzhledem k penězům je to katastrofa. Internet je v podstatě k ničemu Max to Youtube a Miracast. Jde vidět že i když je menu v češtině tak to jakoby není tv pro český trh. Ve vyhledávací nejsou čárky a háčky. USB video si s titulky cz titulky nepustite. Přehraje to asi 80 % vašich filmu bych tak řekl což beru možná jako lepší. Udivilo mě když mě v internetovem prohlížeči vyskočila na 2. Stránce (po Google vyhledávač) nedostatek paměti. A pomalé načítání tv spolu se děkanem menu. Sry jako ale radši hloupou tv za 4000 a dokoupit si multimediální centrum ( tv box asi za 2400) kde už máte andoid APK včetně Skype, her, emailu apod...

Hodnocení je možná ovlivněno před rokem koupenou hloupou tv od české značky GoGEN s kterou jsem víceméně spokojeny

• Asi by se nějaké klady našly, ale jsou k ničemu, když...
    • Obrazová kvalita je absolutně nepřijatelná. Při rychlejším pohybu se tvoří stopa z červené barvy. Nevím, jestli je problém u všech tunerů, ale u satelitního je to tragédie. Dnes se očekává poněkuj jiná kvalita...

Vybral jsem si ho, protože ve své velikosti je to prakticky jediný televizor s full hd rozlišením a zabudovaným satelitním tunerem. Bohužel kvalitou obrazu jsem hodně zklamaný.

• Dobrý obraz.
    • Některé dobré internetové aplikace.
    • HbbTV funguje po počátečním nastavení jen do prvního vypnutí, pak už ne.
    • Někdy se zasekává menu nebo nenaběhne seznam programů.
    • Ačkoli je napsáno v oficiálním popisu, nefunguje nahrávání na disk (PVR).
    • Naladěné programy není možné automaticky řadit podle abecedy.
    • Velmi zvláštní nepřirozený zvuk.

Po dotazu na český servis mi bylo doporučeno vrácení (není nový firmware).
    Jméno Sharp už nemá se známou značkou Sharp nic společného kromě propůjčeného jména a je to vidět...