Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Sony Bravia KD-65XE9305

98 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Druh televizorů
LED
Úhlopříčka v palcích
65 palců
Roční spotřeba energie
227 kWh
DVB-T tuner
ano
DVB-S/S2
ano
Smart televizory
ano
3D televizory
ne
4K televizory
ano
Hmotnost
42.4 kg
Energetická třída
A
Rozteč otvorů VESA
400 x 300
Rozlišení
3840 x 2160
Prohnutá obrazovka
ne
Hloubka barev
10 bit
Podpora HDR
ano
Scart
ne
USB port
ano
Počet HDMI vstupů
4
Sluchátkový výstup
ano
Wi-Fi
ano
HbbTV
ano
LAN konektor
ano
Záznam na USB
ano
Hotelový mód
ano

Recenze

 • , zakoupeno v Sony Center

  Doporučuje produkt

  100 %

  • obraz
 • , zakoupeno v DNO elektro

  Doporučuje produkt

  100 %

  • Kvalita zpracování
  • Perfektní obraz
  • T2 tuner Hevc
  • Rychlost Android
  • TOP TV
  • HDR
  • Dolby Vision ( aktualizace 2/2018)
  • Složité nastavení (pro mě ne), laik nedostane z TV to co by měl.

  Člověk musí trochu vědět co a jak, aby se v Android TV vyznal. Pokud to zvládne, čeká ho perfektně propracovaný televizor a dostane z něj maximum. Podpora obou HDR a Dolby Vision (aktualizace DV bude 2/2018) snad žádná tv kromě Sony a LG nemá.

Parametry produktu

Druh televizorů
LED
Úhlopříčka v palcích
65 palců
Roční spotřeba energie
227 kWh
DVB-T tuner
ano
DVB-S/S2
ano
Smart televizory
ano
3D televizory
ne
4K televizory
ano
Hmotnost
42.4 kg
Energetická třída
A
Rozteč otvorů VESA
400 x 300
Rozlišení
3840 x 2160
Prohnutá obrazovka
ne
Hloubka barev
10 bit
Podpora HDR
ano
Scart
ne
USB port
ano
Počet HDMI vstupů
4
Sluchátkový výstup
ano
Wi-Fi
ano
HbbTV
ano
LAN konektor
ano
Záznam na USB
ano
Hotelový mód
ano

Popis produktu

 

Třída   energetické účinnosti modelu

A

Spotřeba elektrické energie v   zapnutém stavu 294 W

Roční spotřeba elektrické   energie 227 kWh

Viditelná úhlopříčka obrazovky 164 cm

Typ podsvícení obrazovky

Edge LED   

Rozlišení 4K Ultra HD (3840 x 2160) 

Podpora 3D ne  

Frekvence zpracování obrazu

Motionflow XR 1000Hz   

TV tuner

Dvojitý tuner (T2, S2, C), DVB-T, DVB-T2 (H.265/HEVC), DVB-S, DVB-S2, DVB-C, CI+, Analogový TV tuner

Multimediální funkce webový prohlížeč, TV SIDE VIEW, One-Flick Entertainment     

Smart TV

ANDROID TV, Google Cast ready, Google Play Smart TV

Grafické výstupy 4x HDMI (4x boční), 2x hybridní   kompozitní +1x komponentní, 1x SCART

Ostatní vstupy/výstupy 4x HDMI (1x boční, 3x zadní), 1x hybridní kompozitní +1x komponentní, 1x SCART Grafické vstupy

HDCP (2.2, pro rozhraní HDMI® 1/2/3/4), Bluetooth® 4.1 (HID/HOGP/3DSP/A2DP/AVRCP/HSP/HFP/SPP), 3x USB, 1x Ethernet, 1x digitální výstup audia, 1x výstup audia, 1x anaolog.vstup audia, slot pro kartu PCMCIA, počítačový vstup HDMI Ostatní

Výkon reproduktorů 6x10 W

Barva černá

Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 145,1 x 91,3 x 29,5 cm 

Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 145,1 x 91,3 x 3,9 cm

VESA 40 x 30 cm

Hmotnost se stojanem 42,4 Kg  

Slim Backlight Drive+: Výjimečný jas

Naše inovativní technologie Slim Backlight Drive+ a dvojitý panel Edge LED směřuje světlo tam, kde je potřeba. Zlepšené tlumení zaručuje špičkový jas, kontrast a realismus. Je velmi tenký a nabízí ohromující kvalitu obrazu.

Procesor 4K HDR Processor X1™ Extreme: Tak věrný obraz, že jej doslova cítíte 4K HDR Processor X1™ Extreme byl vytvořen za účelem vylepšení obrazu nové generace s rozlišením 4K s širokým dynamickým rozsahem. Každé scéně tak zajišťuje věrné zobrazení. Disponuje o 40 % vyšším výkonem zpracování obrazu v reálném čase než proslulý 4K Processor X1™. Sledovanému obsahu zajišťuje nevídanou kvalitu přepočet rozlišení jakéhokoli zdroje na kvalitu blížící se rozlišení 4K s širokým dynamickým rozsahem.

Odhalte detaily díky technologii 4K HDR

Televizor kompatibilní s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) zcela změní dosavadní způsob sledování televizoru. Kombinace videoobsahu s HDR a rozlišení 4K Ultra HD je zárukou mimořádné úrovně detailů, barev a kontrastu. Navíc se v porovnání s jinými formáty videa pyšní mnohem širším rozsahem jasu. Výsledkem je nejvěrnější obsah, jaký lze na našich televizorech spatřit. Třešničkou na dortu jsou úžasné světlé oblasti a jemné detaily.

Technologie X-tended Dynamic Range™ PRO odhaluje realitu

Tento unikátní algoritmus podsvícení věrně reprodukuje daleko širší rozsah jasu než běžné televizory LED s jasnějšími světly a hlubšími odstíny černé. Když se navíc zkombinuje se signálem HDR, můžete se těšit na ještě větší jas všech scén. Živější barvy totiž zajistí zvýšení kvality HDR.

Displej TRILUMINOS™: Mimořádné barvy, mimořádná krása

Více barev znamená větší věrnost. Displej TRILUMINOS™ se speciálním podsvícením selektivně mapuje barvy v širší paletě, aby jemné barvy nebyly přesycené a nepřirozené. Vychutnáte si živý, věrný obraz, který oživí každou scénu. 

Objevte každý detail s technologií 4K X-Reality™ PRO

Objevte vzrušující svět mimořádné zřetelnosti, ve kterém je každý pixel krásně vylepšen. Jednotlivé části každé scény se analyzují a porovnávají se speciální obrazovou databází, která odděleně řeší strukturu, kontrast, barvu a okraje. Rozdíl je jasně vidět: vynikající, živoucí detaily, ať sledujete cokoli.  

Tenký hliníkový rám 

Díky tenkému hliníkovému rámečku vypadá televizor štíhle a elegantně. Můžete se plně soustředit na obrazovku a užívat si zábavu.

Čistý vzhled zadní strany

Pokud nechcete, aby vám kabely kazily celkový dojem, využijte skrytou konstrukci kabelového panelu. Všechny kabely za panelem hravě skryjete. Stačí je protáhnout nožkami stojánku a výsledný dojem nebude kazit naprosto nic.

Snadné připojení a používání

Snadno se připojte přes rozhraní USB nebo HDMI na boku televizoru a můžete začít přehrávat. Pokud porty právě nepoužíváte, stačí zavřít boční kryt a vše zůstane elegantně skryto.

Dejte sbohem kabelům

Všechny kabely vedoucí od zařízení set-top-box nebo přehrávačů Blu-ray schováte do unikátního stojanu.

Supertenká konstrukce se zcela rovným povrchem

Obrazovka tohoto velmi tenkého televizoru 4K HDR má plně zarovnaný povrch a úžasně tenký rámeček, abyste se mohli soustředit jen na obraz.

Otočný držák: lepší přístup a sledování

Dostaňte se snadno ke všem konektorům a dívejte se z toho nejvhodnějšího úhlu. Díky otočnému držáku na stěnu se dá televizor snadno nastavit, aby ladil s prostorem a vyhověl vašim představám.

Přední třípásmový reproduktor nabízí čistší zvuk

Nechte se pohltit okamžikem pomocí dynamického a pohlcujícího zvuku. Tento přední reproduktor vykresluje hlasy a hovor zřetelněji než běžné reproduktory směřující dolů.  

Vylepšení objektů pomocí HDR

Technologie vylepšení objektů pomocí HDR optimalizuje a vylepšuje barvy a kontrast prostřednictvím analýzy jednotlivých objektů dané scény. Vše, co sledujete, se blíží úrovni širokého dynamického rozsahu. Tmavé oblasti jsou tmavší a světlé jasnější, přechody jsou přesně osvětleny, takže každá scéna ve vašem televizoru je neuvěřitelně realistická.

Super Bit Mapping™ 4K HDR

Technologie Super Bit Mapping™ 4K HDR vytváří přirozenější obraz díky minimalizaci barevného pruhování (tzv. colour banding). Pomocí výkonného 14bitového zpracování signálu rozdělí pruhy jednotlivých barev 8bitového či 10bitového zdroje a převede je na 14bitovou gradaci s 64krát lepší úrovní barev. Elegantně reprodukuje odstíny tváře, západ slunce a jiné scény, ve kterých je nezbytná jemná gradace barev.

Zpracování obrazu pomocí dvou databází 4K HDR Processor X1™ Extreme využívá dvě obrazové databáze, které v reálném čase vylepšují obraz. Díky tisícům obrazových vzorců obsažených v jedinečných databázích Sony pro redukci šumu a přepočtu rozlišení lze odstranit nežádoucí šum a přepočítat rozlišení na úroveň blížící se kvalitě 4K, takže si můžete vychutnat neuvěřitelnou kvalitu obrazu bez ohledu na výchozí zdroj.  

Obsahová lišta: bleskurychlé vyhledávání

Nenápadná obsahová lišta umožňuje rychlé vyhledávání filmů, televizních pořadů nebo videí. Po vyvolání obsahové lišty můžete dál nerušeně sledovat obsah a zároveň prohledávat živé vysílání, videa na vyžádání, stažené televizní pořady a další obsah. Obsahovou lištu si navíc můžete přizpůsobit tak, aby vám na prvním místě zobrazovala obsah, který si prohlížíte nejčastěji. 

Chromecast built-in: Pohodlné přehrávání na dalších zařízeních

Model BRAVIA™ má Chromecast built-in, takže si můžete pohodlně užít přenos zábavy, jako je YouTube™ nebo Netflix, ze svého osobního zařízení na úchvatnou obrazovku televizoru BRAVIA. Můžete využít zařízení se systémem Android nebo iOS™ nebo notebook.  

Stvořeno k poslechu: Režim ClearAudio+

Zvuk stejně živý jako obraz. Režim ClearAudio+ dokáže vyladit zvuk televizoru na působivý zážitek, který vás zdánlivě obklopí. Poslouchejte hudbu, dialogy a prostorové efekty s větší čistotou a zřetelně bez ohledu na to, co právě sledujete.

Technologie DSEE obnovuje detaily digitální hudby

Internetová videa s nízkým rozlišením, služba Catch-up TV nebo jiné komprimované zvukové soubory se často nemohou chlubit vysokou kvalitou zvuku. Při komprimaci digitálního signálu se často velký objem informací ztrácí. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) dokáže ztracené frekvence (především vysoké) obnovit a vytvořit tak zpět přirozený zvuk s prostorovějším efektem.

Technologie Clear Phase pro plynulé a vyvážené frekvence

Televizory BRAVIA™ používají výkonný počítačový model pro analýzu a kompenzaci nepřesností odezvy reproduktorů. Provádějí takzvané „vzorkování“ frekvence reproduktoru s vyšší přesností. Získané údaje jsou využívány k odstranění rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Výsledkem je čistý, přirozený zvuk s plynulou a rovnoměrnou reprodukcí všech frekvencí.

Zvuk jako v kině s technologií S-Force Front Surround

Užijte si pohlcující zvukovou scénu, která vás vtáhne do středu dění. Technologie S-Force Front Surround napodobuje způsob, jakým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln – a potřebuje k tomu pouze kanál levého a pravého reproduktoru. Díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí si můžete užít bohatý a vysoce věrný zvuk napříč větší poslechovou oblastí.

Zažijte tu nejlepší kvalitu obrazu s rozlišením 4K UHD

Naše řada televizorů s rozlišením 4K UHD přináší úžasnou kvalitu obrazu a kompatibilitu s požadavky na rozlišení UHD stanovené organizací Digital Europe.

Proměňte televizor v digitální rekordér: ZÁZNAM USB HDD

Ukládejte si oblíbené televizní pořady na externí pevný disk USB a přehrávejte si je, kdy se vám to hodí. (prem) Funkce záznamu USB HDD umožňuje nahrávání digitálního vysílání jedním dotykem nebo na základě nastaveného časovače na připojené zařízení USB HDD s kapacitou až 2 TB. Při sledování stačí stisknout tlačítko nahrávání. Záznam bude automaticky ukončen při skončení programu.

Zlepšete požitky ze sledování s aplikací TV SideView

Díky aplikaci SideView můžete vyhledávat, nahrávat a diskutovat o svých oblíbených televizních pořadech. Pomocí tabletu nebo smartphonu (Android nebo iOS) si prostudujete aktuální rozpis programů a podíváte se, jaké oblíbené televizní pořady jsou právě v kurzu. Když najdete, co byste chtěli sledovat, můžete si nastavit budík, aby vám oblíbené pořady neunikly. Tweetujte své názory a podívejte se, co si myslí ostatní diváci.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

5zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
98 %průměr z 5 hodnocení
5
5 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

 • Doporučuje produkt

  90 %

  • fantasticky obraz cekal sem bezchybnelokalni stmivani ale uz sem si zvyknul akurat dolby vision stale v nedohlednu
  • asi jenom android ale da se
 • , zakoupeno v Sony Center

  Doporučuje produkt

  100 %

  • obraz
 • Doporučuje produkt

  100 %

  • PROCESSOR X1 Extreme + Super Bit Mapping
  • Slim Backlight Drive+Vylepšené podsvícení Edge
  • TRILUMINOS Display
  • X-tended Dynamic Range
  • Nastavení obrazu.
  • Upscaling.
  • Spektrum barev.
  • Filmy/HDR filmy.
  • Hry/HDR
  • Dolby Vision
  • Plynulost obrazu!
  • Místní tlumení.
  • Rovnoměrnost černé barvy
  • .
  • Přechod barvy.
  • Zachování obrazu
  • Pokud máte velký obývák a koukáte na televizi rádi z různých úhlu tak tahle televize není pro Vás. (pozorovací úhly)
  • pozorovací úhly
  • Váha televizoru, tahat se s tím do patra není jednoduché.
  • Interní přehrávač Androidu.

  Při testování veškerých špičkových TV, tahle dopadla nejlíp!!! Oled jsou sice lepší, ale je tam riziko technologií OLED.

 • Doporučuje produkt

  100 %

  • Prosím špacira,o kontakt a tv mi nepomohl nastavit. Moc děkuji.
 • , zakoupeno v DNO elektro

  Doporučuje produkt

  100 %

  • Kvalita zpracování
  • Perfektní obraz
  • T2 tuner Hevc
  • Rychlost Android
  • TOP TV
  • HDR
  • Dolby Vision ( aktualizace 2/2018)
  • Složité nastavení (pro mě ne), laik nedostane z TV to co by měl.

  Člověk musí trochu vědět co a jak, aby se v Android TV vyznal. Pokud to zvládne, čeká ho perfektně propracovaný televizor a dostane z něj maximum. Podpora obou HDR a Dolby Vision (aktualizace DV bude 2/2018) snad žádná tv kromě Sony a LG nemá.