Recenze Sony Bravia KD-65XF9005

Ověřené recenze Sony Bravia KD-65XF9005

Ověřený zákazník Electro World

Přidáno: 1. listopadu 2018

Zakoupeno v Electro World

• vynikající kvalita obrazu ze všech zdrojů
  • věrné barvy už při výchozím nastavení z výroby
  • dostatečný jas i v hodně osvětlené místnosti
  • zobrazení černé je díky přímému (full array) podsvětlení a lokálnímu stmívání na velice dobré úrovni - téměř se blíží úrovni OLED panelů
  • kvalita zobrazení HDR zdrojů je opravdu špičková - podpora Dolby Vision (testováno ve videotéce Netflix)
  • obrovská nabídka aplikací v obchodě Google Play díky platformě android tv
  • mám předplacenou TV Kuki a pro android tv je dostupná aplikace, která s touto TV funguje perfektně, tím odpadá nutnost použití STB Arris, takže mi nyní stačí pouze ovladač k TV a obraz přes aplikaci Kuki pro android tv se mi jeví kvalitnější a zároveň je ovládání mnohem svižnější než přes STB Arris
  • lesklý povrch je trochu náchylnější na odlesky, ale to je vlastnost téměř všech dnešních TV, OLED nevyjímaje
  • zatím není dostupná aplikace HBO GO pro android tv
  • větší hloubka TV, což je daň za přímé podsvětlení - mám zavěšeno na zdi pomocí slim držáku a vzdálenost obrazovky od zdi je 10 cm

TV jsem pořídil hlavně kvůli hraní her ve 4k rozlišení a HDR na Playstationu 4 Pro a můžu potvrdit, že je to obrovský rozdíl oproti staré full HD TV. Platformu android tv jsem zvolil kvůli sledování TV Kuki bez nutnosti použití STB a v tomto směru jsem také velice spokojen. Pozorovací vzdálenost je v mém případě cca 3 metry, což mi přijde optimální pro velikost obrazovky 65".

Ladění stanic: Jednoduché
Nastavení parametrů: Jednoduché
Kvalita zvuku: Kvalita zvuku mě mile překvapila
Viditelnost za denního světla: Výborná
Ovladatelnost se mi zdá: Intuitivní a přehledná

LG 65SK9500

LG 65SK9500