Sony Bravia KDL-40W705

88 %

Popis produktu

Parametry produktu

Úhlopříčka v palcích
40 palců
DVB-T tuner
ano
DVB-T2
ano
DVB-S/S2
ano
Smart televizory
ano

Recenze

 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  televizor mám krátkou dobu a doufám, že mi bude dobře sloiužit

 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  80 %
  • výborný
  • někdy horší zvuk

  spokojen ,horší zvuk zřejmě souvisím s pořadem

 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  90 %

  Za rozumné peníze velmi rozumný výrobek.

Parametry produktu

Úhlopříčka v palcích
40 palců
DVB-T tuner
ano
DVB-T2
ano
DVB-S/S2
ano
Smart televizory
ano

Popis produktu

Kvalita Full HD 1080p

Zažijte detaily rozlišení Full HD 1080p u veškeré zábavy. Od disků Blu-ray Discs™ přes službu Catch-up TV až po fotografie ze smartphonu – vše uvidíte v dokonalé ostrosti na velké obrazovce tohoto televizoru BRAVIA®.

X-Reality™ PRO: Objevte znovu každý detail

Seznamte se s úžasným světem výjimečné čistoty obrazu všeho, co sledujete. Výkonná technologie pro zpracování obrazu jedinečným způsobem vylepšuje každý pixel. Jednotlivé části každé scény jsou analyzovány a porovnávány se speciální obrazovou databází, která se věnuje samostatně struktuře, kontrastu, barvě a okrajům obrazu. Užijte si výrazně omezený obrazový šum ve všem, co sledujete.

Technologie Motionflow™ XR se stará o plynulé zobrazení akčních scén

Užívejte si hladké a ostré detaily i ve velmi rychlých scénách díky technologii Motionflow™ XR. Tato inovativní technologie vytváří další snímky filmu a vkládá je mezi původní snímky. Porovnává klíčové vizuální prvky sousedících snímků a vzápětí počítá chybějící akci v sekvenci. Některé modely disponují také možností vkládání černého snímku, která brání rozmazání a vytváří dojem skutečného zážitku jako v kině.

Vychutnejte si své chvíle slávy s funkcí Photo Share

Sdílejte fotografie prostřednictvím televizoru BRAVIA® a vaši přátelé si z nich budou moci uložit ty nejoblíbenější. Bezdrátové přenosy ve vaší síti jsou rychlé a stabilní. Fotografie lze sdílet v původní velikosti pomocí smartphonů se systémem Android (Android 2.3 a novější) nebo iOS (iOS5 a novější). Nepotřebujete připojení k internetu ani žádné aplikace.

Proměňte televizor v digitální rekordér: ZÁZNAM USB HDD 

Ukládejte si oblíbené televizní pořady na externí pevný disk USB a přehrávejte si je, kdy se vám to hodí. Funkce záznamu USB HDD umožňuje nahrávání digitálního vysílání jedním dotykem nebo na základě nastaveného časovače na připojené zařízení USB HDD s kapacitou až 2 TB. Při sledování stačí stisknout tlačítko nahrávání. Záznam bude automaticky ukončen při skončení programu.

Stvořeno k poslechu: Režim ClearAudio+

Zvuk stejně živý jako obraz. Technologie ClearAudio+ dokáže vyladit zvuk televizoru na působivý, citově obohacující zážitek, který vás zdánlivě obklopí. Poslouchejte hudbu, dialogy a prostorové efekty s větší čistotou a zřetelně bez ohledu na to, co právě sledujete. 

Zvuk jako v kině s technologií S-Force Front Surround   

Užijte si pohlcující zvukovou scénu, která vás vtáhne do středu dění. Technologie S-Force Front Surround napodobuje způsob, jakým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln – a potřebuje k tomu pouze kanál levého a pravého reproduktoru. Díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí si můžete užít bohatý a vysoce věrný zvuk napříč větší poslechovou oblastí.

Reproduktor Bass Reflex pro mohutnější a lepší basy 

Vychutnejte si zvuk z kompaktní reproduktorové skříně s intenzivním směrovým zvukem. Reproduktor s technologií Bass Reflex vytváří čistý, bohatý zvuk od jasných výšek po mohutné hloubky. Samostatná konstrukce zvukové skříně zajišťuje velmi efektivní zvukovou reprodukci, aby byl každý detail dokonale slyšet.

Technologie Clear Phase pro plynulé a vyvážené frekvence 

Televizory BRAVIA® používají výkonný počítačový model pro analýzu a kompenzaci nepřesností odezvy reproduktorů. Provádějí takzvané „vzorkování“ frekvence reproduktoru s vyšší přesností. Získané údaje jsou využívány k odstranění rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Výsledkem je čistý, přirozený zvuk s plynulou a rovnoměrnou reprodukcí všech frekvencí.

Tenké provedení pro snazší upevnění na zeď 

Tenký design elegantně zapadne do vašeho obývacího pokoje a jednodušeji jej upevníte na stěnu. Obrazovka je ohraničena pouze minimálním rámem; můžete se tedy plně soustředit na svou zábavu a vychutnat si obraz téměř na celé ploše. Jedná se o dokonalé spojení formy a funkce, jehož výsledkem je pohlcující zážitek ze sledování.

Zobrazte si smartphone na velké obrazovce pomocí funkce MHL 

Zobrazujte na obrazovce televizoru média a aplikace ze smartphonu pomocí kabelu MHL (Mobile High-Definition Link). Prohlížejte si videa a fotografie v kvalitě HD a využívejte aplikace na velké obrazovce nebo prostřednictvím reproduktorů televizoru poslouchejte skladby mp3. Jediný kabel se připojí k televizoru BRAVIA® při dobíjení baterie telefonu. Můžete dokonce používat dálkový ovladač televizoru k procházení kompatibilních smartphonů prostřednictvím technologie HDMI-CEC.

Zlepšete požitky ze sledování s aplikací TV SideView

Díky aplikaci SideView můžete vyhledávat, nahrávat a diskutovat o svých oblíbených televizních pořadech. Pomocí tabletu nebo smartphonu (Android nebo iOS) si prostudujte aktuální rozpis programů a podívejte se, jaké oblíbené pořady jsou právě v kurzu. Když najdete, co byste chtěli sledovat, můžete si nastavit budík, aby vám oblíbené pořady neunikly. Tweetujte své názory a podívejte se, co si myslí ostatní diváci. 

Procházejte a nacházejte. Rychle: Funkce One-Flick Entertainment 1

Ovládejte svět svého obsahu díky rychlému a intuitivnímu rozhraní BRAVIA®. Pohybem prstu směrem vzhůru můžete vyhledávat televizní nabídku, internetová videa, aplikace, fotografie nebo jiný požadovaný obsah, pohybem dolů si zobrazíte doplňkové funkce, které rozšíří možnosti sledování.

S funkcí Sound Photo si můžete poslechnout zvuk svých fotografií 

Díky funkci Sound Photo si na vybraných smartphonech Xperia™ a fotoparátech Sony můžete také poslechnout atmosféru a emoce každého snímku – momentek z dovolené nebo oblíbených selfie. Vaše fotografie tak získají zcela nový rozměr, neboť si můžete znovu vyvolat skutečné zvuky, které jste slyšeli v okamžiku fotografování. Stačí připojit fotoaparát k televizoru prostřednictvím USB nebo HDMI® či bezdrátově přes DNLA a můžete si přehrávat snímky i se zvukem.

Režim Fotbal Live: pro všechny fotbalové nadšence 

Užijte si den velkého zápasu, se vším, co je k fotbalu potřeba. Zvuková nastavení se automaticky upraví tak, aby vytvářela dojem skutečného fotbalového stadionu.

Bezdrátový subwoofer vyrobený pro televizory BRAVIA®

S hlubokými a výraznými basy dodáte filmům na působivosti. Nepotřebujete žádné kabely nebo speciální nastavení – bezdrátový subwoofer se u nových modelů BRAVIA® nastavuje automaticky. Kompaktní a stylově zpracovaná skříň se dá diskrétně umístit do jakékoli místnosti

X-Protection PRO: vylepšená ochrana televizoru 

Váš televizor je nyní odolný. Ochrana proti blesku jej chrání proti přepětí způsobenému zásahem blesku a hlavní kondenzátory chrání před výkyvy elektrického napětí. Obvody jsou opatřeny ochranným nátěrem proti vlhkosti, který brání zkratům.

Zrcadlení obrazovky

Přeneste si oblíbený obsah ze smartphonu na velkou obrazovku pomocí technologie Miracast™2. Jednoduše spárujte televizor se svým zařízením a můžete sledovat filmy a televizní pořady online, prohlížet si uložené fotografie či videa a používat oblíbené aplikace. Jelikož je spojení zajištěno technologií Wi-Fi Direct™, nemusíte se ani přihlašovat do sítě Wi-Fi®.

Skvělé přehrávání různých formátů z rozhraní USB

Vychutnejte si svůj oblíbený digitální obsah z jakéhokoli paměťového zařízení USB. Přehrávejte hudbu, videoklipy a prohlížejte sbírky fotografií na televizoru díky skvělému přehrávání různých formátů z rozhraní USB. Díky podpoře celé řady kodeků můžete zažít naprostou univerzálnost formátu – stačí jen zapojit a můžete začít.  

Dostupné velikosti obrazovky: 102 cm (40")  Rozlišení Full HD (1920 x 1080)  X-Reality PRO  Funkce One-Flick Entertainment 

Režim ClearAudio+

OBSAH BALENÍ

Baterie (R03)

Dálkový ovladač (RMT-TX101D)

Napájecí adaptér AC

Napájecí kabel

Provozní pokyny

Průvodce rychlým nastavením / doplňkové CUE (GA)

Stojan na stůl (samostatně, nutná montáž)

Šrouby

Produktová fiše

NÁZEV DODAVATELE

Sony

NÁZEV MODELU

KDL-40W705C

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI

A+

VELIKOST OBRAZOVKY (ÚHLOPŘÍČKA) 101,6 cm (40")

SPOTŘEBA ENERGIE (BĚHEM PROVOZU / STANDARDNÍ) 44,0 W

ROČNÍ SPOTŘEBA ENERGIE* 61 kWh

SPOTŘEBA ENERGIE (POHOT. REŽIM) 0,50 W

ROZLIŠENÍ

Full HD (1920 x 1080)

Roční spotřeba energie [kWh/rok] vychází ze spotřeby televizoru odpovídající 4hodinovému provozu 365 dní v roce. Skutečná spotřeba energie závisí na využití televizoru.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

6zákazníků doporučuje produkt
1zákazník nedoporučuje produkt
88 %
průměr z 12 hodnocení
5
9 ×
4
2 ×
3
1 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  televizor mám krátkou dobu a doufám, že mi bude dobře sloiužit

 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  80 %
  • výborný
  • někdy horší zvuk

  spokojen ,horší zvuk zřejmě souvisím s pořadem

 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  90 %

  Za rozumné peníze velmi rozumný výrobek.

 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  90 %
  • dobrá tv za slušnou cenu , jednoduchá a srozumitelná obsluha
  • zatím nic
 • Doporučuje produkt

  100 %
  • krásný čistý FULL HD obraz
  • smart funkce
  • podpora hbbv tv
  • možnost připojeni satelitu
  • dobrý zvuk
  • prehledné menu
  • přehrává mnoho formátů (videa)

  Je to super televize s perfektním obrazem. Doporučuji všem

 • Doporučuje produkt

  100 %
  • v dané cenové oblasti nejlepší
  • 200Hz
  • fulHD
  • SMART
  • vestavěná wifi
  • dobrý zvuk
  • tenká -super pro zavěšení na zeď
  • přehledný ovladač
  • zatím nic

  Ideální pro toho, kdo nepotřebuje 3D a maximální úhlopříčku

 • Nedoporučuje produkt

  50 %
  • Dobrý obraz v HD
  • pomalé reakce,50 hz

  Prostě Sony

 • Televizor Sony Bravia KDL-40W705 je součástí výběru těch nejlepších televizí v poměru cena / výkon. Proč je tomu tak a j...

  Zobrazit celou recenzi na www.cena-vykon.cz