Sony Bravia XR-48A90K

Nechte se vtáhnout do děje s 4K OLED displejem a inovativním XR procesorem, který tento televizor nabízí...
41 113 Kč
Garantovaný nákup z iPLUTO.cz

Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 1 632 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma100 % • 1 620 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 86 671 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantDárek99 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 126 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč93 % • 326 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma97 % • 52 793 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant200 Kč94 % • 6 162 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta30 Kč92 % • 166 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 1 721 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta30 Kč91 % • 563 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 39 359 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma95 % • 5 679 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 568 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 16 078 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 18 962 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta399 Kč98 % • 47 233 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta29 Kč93 % • 6 149 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč89 % • 6 696 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta130 Kč100 % • 291 recenzíDalší informace

Ponořte se do sledování svého oblíbeného seriálu nebo filmu s televizí Sony. K dispozici vám je kvalitní OLED displej s rozlišením 4K, moderní XR procesor, kvalitní reproduktor nebo funkce hlasového asistenta. Při používání také oceníte 3D prostorové audio, možnost připojení přes Wi-fi nebo Bluetooth a také inteligentní světelné senzory, které přizpůsobí obraz aktuálním světelným podmínkám.

Sony XR-48A90K

• Rychlost odezvy
    • Podpora zvukových formátů
    • Minimalistický design
    • OLED v úhlopříčce 48“
    • Druhý ovladač bez čísel (překvapivě rychle jsem si na něho zvykl)
    • Vyšší cena
    • V ambientním režimu Google TV v televizi za více než 30 000 Kč nelze zvolit zobrazování vlastních fotografií z účtu Google jako je standardem na Google Chromecastech za cenu kolem 1 000 Kč, které jsem doteď používal a stále používám na TV v kuchyni. Podporu u SONY však nehledejte. Jejich odpověď ve stylu „když to nejde, tak je to tak správně a nejedná se o závadu“ mě u takové firmy hodně zklamala. Na moji odpověď už nereagovali.

Je to už můj třetí televizor SONY, které má z mého pohledu nejlépe vyřešenu ergonomii ovládání. Vždy, když jsem měl příležitost vyzkoušet jiné značky (na návštěvách, v hotelích, apod…), jsem si uvědomil, že SONY mi vyhovuje nejlépe. Po zkušenostech s předchozími dvěma modely bylo tedy SONY jasnou volbou i nyní. A protože jsem tentokrát chtěl OLED technologii a nemám prostor na velké obrazovky, uvítal jsem, že SONY nabízí OLED i v úhlopříčkách 48“ a 42“ (i tu menší jsem zvažoval, ale podivná cenové politika, kdy větší byla levnější než menší způsobila, že jsem koupil tu větší). Nevýhodou této závislosti je však cena. SONY televizory jsou vždy dražší než „obdobné“ modely jiných značek, ale já vím, proč je kupuji.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Perfektní obraz
    • Na ovládání internetu je třeba externí klávesnice
    • Druhé dálkové ovládání je prakticky téměř nepoužitelné
  • , zakoupeno v Sony Center

• Skvělý obraz i zvuk.
    • Výhodou jsou i dva dálkové ovladače, jeden s bluetooth.
    • Žádnou jsem nenašel.

Herní režim
Netflix

Sony XR-48A90K

Realistický obraz

Při sledování vašeho oblíbeného pořadu nebo filmu oceníte rozlišení 4K a inovativní procesor Cognitive Processor XR™. Díky OLED technologii pak jsou pak barvy obrazu kontrastnější a sytější. Technologie procesoru zajistí co nejrealističtější vnímání hloubky a barvy obrazu a technologie XR HDR Remaster umožní televizoru automaticky analyzovat barvy a upravit tak kontrast.

Realistický obraz

Kvalitní audio

Technologie Acoustic Surface Audio promění televizor ve vícekanálový reproduktor. Zvuk bude perfektně ladit s obrazem a dotvoří tak perfektní zážitek. S technologií XR Surround si užijete virtuální prostorový zvuk. K 3D zvuku tak už nepotřebujete robustní reproduktory a vystačíte si pouze s těmi zabudovanými.

Kvalitní audio

Snadné ovládání

Pro pohodlné ovládání je součástí balení dálkový ovladač. Vyznačuje se snadným použitím a zjednodušenými tlačítky s podsvícením. K dispozici je i funkce Finder, která vám umožní ovladač snadno vyhledat pomocí hlasového asistenta. Dálkový ovladač lze snadno čistit a udržovat v perfektní kondici díky speciálnímu polyuretanovému povrchu.

Snadné ovládání

Moderní design

Díky minimalistickému designu One Slate, pro který jsou typické hladké linie, se snadno ponoříte do sledování oblíbených filmů a seriálů. V konstrukci je nastavitelný stojan umožňující umístění na polici nebo stůl.

Moderní design

Udržitelnost a šetrnost

Společnost Sony dbá na udržitelnost svých produktů. Při výrobě je použito méně prvotních plastů a na zadní kryt tohoto televizoru byl použit materiál SORPLAS s mírou recyklovatelnosti až 85%. Při používání také oceníte i nižší spotřebu energie, kterou zaručují inovativní technologie.

Udržitelnost a šetrnost

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

SONY BRAVIA XR48A90KAEP

Obraz a zvuk nové generace díky kognitivní inteligenci
Posuňte obraz a zvuk na novou úroveň díky procesoru Cognitive Processor XR™. Náš revoluční procesor v televizorech Sony BRAVIA XR™ reprodukuje obsah způsobem, který odpovídá vlastnostem lidského zraku a sluchu, a umožňuje tak dosáhnout neuvěřitelně realistického zážitku ze sledování. Ví totiž, jak lidské oči zaostřují, a pomocí křížové analýzy obrazu vytváří realistickou hloubku, mimořádný kontrast a nádherně živé barvy.

Výjimečně sytá černá pro realistickou hloubku a textury
Technologie XR OLED Contrast Pro obsažená v našem panelu OLED se stará o to, aby televizor zesiloval barvy a kontrast ve světlých oblastech – a vy si můžete vychutnat scény a mimořádně sytou černou a špičkový jas. Ve spojení s procesorem Cognitive Processor XR™ vylepšuje obraz stejným způsobem, jakým zaostřuje lidské oko, takže nepřijdete o žádný detail v zářivých jasech ani v temných stínech.

Reproduktorem je obrazovka – obraz a zvuk v souladu
Technologie Acoustic Surface Audio+™ vytváří z obrazovky vícekanálový reproduktor pomocí měničů. Uslyšíte zvuk, který bude naprosto dokonale ladit s děním na obrazovce. Díky dokonalé harmonii obrazu a zvuku vzniká opravdu hluboký zážitek.

Hlasové vyhledávání – stačí jen říci, co chcete sledovat
Najděte oblíbené pořady pomocí hlasového vyhledávání. Na pořad nebo film přejdete vyslovením názvu. Nabídku můžete procházet i tak, že řeknete například „najdi akční filmy". Začněte stisknutím tlačítka hlasu na dálkovém ovladači.

Recyklace a snížení odpadu ochraňují životní prostředí
Televizory BRAVIA XR nabízejí pohlcující zážitek a chrání životní prostředí. Při výrobě televizorů a obalů využíváme méně prvotních plastů. Na výrobu zadního krytu televizoru A90K byl použit materiál SORPLAS™ (s mírou recyklovatelnosti až 85 %) od Sony. Naše jedinečné technologie podsvícení, kamera BRAVIA CAM a snímače zajišťují vysokou kvalitu obrazu a také snižují spotřebu energie.

Dokumenty

• , zakoupeno v Electro World

• Nádherný obraz
    • Ergonomie ovládání
    • Rychlost odezvy
    • Podpora zvukových formátů
    • Minimalistický design
    • OLED v úhlopříčce 48“
    • Druhý ovladač bez čísel (překvapivě rychle jsem si na něho zvykl)
    • Vyšší cena

• , zakoupeno v Alza.cz

• Perfektní obraz
    • Na ovládání internetu je třeba externí klávesnice
    • Druhé dálkové ovládání je prakticky téměř nepoužitelné
  • , zakoupeno v Sony Center

• Skvělý obraz i zvuk.
    • Výhodou jsou i dva dálkové ovladače, jeden s bluetooth.
    • Žádnou jsem nenašel.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• OLED

Všem tuto OLED TV doporučuji

• obraz na jedničku
    • dva dálkové ovladače
    • velké možnosti nastavení

Mám ji krátce. I ve slevě mi přijde drahá, ale obraz je špičkový. Je to důstojný nástupce po plazmové TV