Strong SRT24HC3023

Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
21 kWh

• lehká, nepřekáží je totiž v rozměrech co jsem potřeboval do karavanu,
    • neznám

Tuto televivzi jsem zakoupil to karavanu. Jsem s ní velice spokojený. Není malá ani velká, prostě taková jakou jsem potřeboval. Paní prodavačka úžasná, příjemná. Není co vyčíst. Chválím...

• , zakoupeno v Alza.cz

• Snadné uvedení do provozu

Jedná se o levný produkt, který splnil očekávání.

• dobrá kvalita obrazu

Rozteč otvorů VESA
100 x 100
Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
21 kWh

Tato řada C302 zaujme kromě kompaktního designu bohatstvím barev, skvělým zvukem a množstvím praktických funkcí. Port USB pro přehrávání souborů, seznam oblíbených pro ukládání kanálů v preferovaném pořadí a rezervace časovačů přímo z programového průvodce na obrazovce (EPG) jsou jen jejich malou ukázkou. Kromě toho je tento televizor vybaven vestavěným DVB-T2/C/S2 tunerem a slotem CI. Užijte si televizi jako nikdy předtím.

Klíčové vlastnosti:

Vestavěný DVB-T2/C/S2 tuner pro příjem nekódovaných televizních a rozhlasových kanálů prostřednictvím antény, satelitu nebo kabelu(1)

USB pro přehrávání(2)

Ostrost a plynulost obrazu s rychlým pohybem

Elektronický televizní programový průvodce (EPG) zobrazující informace o aktuálních/následujících událostech(3)

Rezervace časovačů přímo prostřednictvím EPG

Seznam oblíbených kanálů pro ukládání kanálů v požadovaném pořadí

Funkce rodičovského zámku pro kanály(3)

Podpora teletextu, vícejazyčných titulků a vícejazyčné zvukové stopy(3)

Uživatelsky přívětivý dálkový ovladač

Různá nastavení pro režimy obrazu a zvuku

Různé možnosti úprav kanálů (přeskočení, přejmenování, odstranění, přesunutí, přidání do seznamu oblíbených kanálů)

Aktualizace softwaru prostřednictvím satelitu (OTA)

Nízká spotřeba energie v pohotovostním režimu

Vícejazyčná nabídka na obrazovce (OSD)

Technické parametry:

OBRAZ

• Frekvence: 50 - 60 Hz
  • Rozlišení: 1366 x 768 (HD ready)
  • Zorný úhel: 178° x 178

Dálkový ovladač

Baterie: 2x AAA 2x nohy stojanu, 4x BB4x18mm šroubů

OBECNÉ ÚDAJE

• Barva: černá
  • Velikost obrazovky (cm/palce): 60 / 24”
  • Šířka podstavce v mm: 12.9/12.9/12.9/17.5mm

• lehká, nepřekáží je totiž v rozměrech co jsem potřeboval do karavanu,
    • neznám

• , zakoupeno v Alza.cz

• Snadné uvedení do provozu

Jedná se o levný produkt, který splnil očekávání.

• dobrá kvalita obrazu
    • kvalita zvuku je nízká
  • , zakoupeno v OKAY.cz

Potřebovali jsme menší televizi a vy jste nám k tomu zrovna dodali slevový kod, tak jsme se rychle rozhodli.
    Zatím jsme žádnou nevýhodu nenašli. Naopak zjistil jsem, že se při ladění nepřiřazují kanály, které nelze spouštět, jako např. MTV a nebo Eurosport, když ladíte terestricky.
    Dále pak, že se automaticky ladí nové kanály jako např Očko Black, který se nám sám objevil po dvou dnech.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

kvalitní tv

• , zakoupeno v OKAY.cz

Mam to, co jsem chtěl, za dobrou cenu.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Chybí manuál v češtině.

Lehký, přenosný na 12 V (adaptér na 230 V součástí dodávky, vhodný i do auta či karavanu); kvalitní rakouský výrobek.

malá TV, kterou je možné napájet z autozapalovače

• cena, funkčnost
    • možnost napájení na 12V
    • velikost - ideální do karavanu

Hezký obraz i zvuk.