TCL 40S615

37 kWh
Spotřeba energie při vysokém dynamickém rozsahu (HDR) na 1000 h
65 kWh

• , zakoupeno v CZC.cz

Pomalejší reakce při přepínání , načítání epg.
    Porovnání s TV Samsung

• , zakoupeno v Elektrochram

Vše OK

• Pěkný obraz i zvuk.

Hrozné ovládání. Nalezení požadované funkce či výběru programu je detektivka.

Druh televizorů
Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
37 kWh
Spotřeba energie při vysokém dynamickém rozsahu (HDR) na 1000 h
65 kWh

Televize ANDROID SMART LED, 102cm, Full HD, PPI 400 (50Hz), Direct LED, Micro Dimming, HDR10, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, T-Cast, párování s mobilním telefonem (Android, iOS), HbbTV, herní režim, hlasové ovládání, Netflix, HBO GO, VLC dostupné na Android TV, Google Assistent, VESA 100×100 mm, repro 16W, Dolby Digital Plus, A+

TCL 40S615 - jedna z nejmenších Android TV na trhu

Malá rozměrem, veliká možnostmi
TCL 40S615 je elegantní společnicí pro zábavu s vysokou obrazovou kvalitou a obrovskou nabídkou možností. Přichází ve FullHD rozlišení 1920x1080p a nabízí hluboké podání černé barvy a vysoký kontrast, který je zdokonalován pomocí funkce Micro Dimming. Podporuje i HDR pro živost obrazu, lepší hloubku a detaily.  Pohání ji operační systém Android TV s širokou nabídkou aplikačního obsahu a možností na Google Obchod Play. V Obchodě Play lze najít mnoho IPTV aplikací, her i šikovné a velmi oblíbené multimediální přehrávače, které jsou pro přehrávání obsahu z USB velmi užitečné. Hry z Obchodu Play si můžete zahrát jak ovladačem, tak i pomocí gamepadů, které lze pomocí Bluetooth k TV připojit. Možnosti TV obsahu rozšíříte pomocí HbbTV neboli červeného tlačítka. Google Assistant vám může pomoci ve světě Android, ve kterém si užijete opravdu spoustu zábavy. To celé v elegantním tenkém provedení v bezrámečkovém designu.

HDR přináší realistický a živý obraz s vyšší úrovní detailů
HDR – High Dynamic Range, což znamená vysoký dynamický rozsah, se stará o to, aby byl obraz živý, plný barev a blízký skutečnosti. Široká paleta barev s vysokým rozsahem kontrastu a jasu přinášejí větší hloubku obrazu s vyšší úrovní detailů ve všech typech scén.

Picture Performance Index (PPI) – 400 bodů
PPI představuje index, který určuje kvalitu obrazu na základě bodování. Celková hodnota PPI je dána sečtením bodů získaných v jednotlivých obrazových disciplínách a za funkce, které působí na obrazovou kvalitu jako celek. Hodnocen je kontrast, rozlišení, podání pohybu, a jiné disciplíny. TCL 40S615 má celkové skóre 400 PPI, což zohledňuje podporu HDR a funkce Micro Dimming pro práci s kontrastem ve smyslu jeho zdokonalení.

Dolby Audio – kvalitní prostorový zvuk od renomovaných profesionálů
z oblasti zvuku

Dolby Audio standard zvuku od společnosti Dolby Laboratories, která dodává nejkvalitnější zvukové technologie do kin i domácností už mnoho let. Dolby Audio znamená kvalitní a prostorový zvuk a vy si ho můžete u 40S615 vychutnat při obsahu všech žánrů.

Android TV – chytrá televize s nepřeberným množstvím aplikací a zábavy
Možnosti Android TV jsou opravdu velkolepé. Poznejte rozsáhlou nabídku aplikací z Obchodu Play. Mnozí znají Obchod Play ze svých Android telefonů. V Android TV najdete mnoho obsahu ke sledování, hry, IPTV aplikace, multimediální přehrávače a mnoho dalšího.
Nejen dospělí, ale i děti mohou hledat třeba pohádky na Youtube hlasem a nemusí tak vypisovat názvy písmenko po písmenku. Mohou tak říci například "Štaflík a Špagetka" a Android TV poté rovnou nabídne výsledky hledání na Youtube. Je to možné i díky aplikaci MagiConnect z mobilního zařízení, ale komfortnější je to pomocí chytrého Smart Bluetooth ovladače RC802V, který se dá dokoupit zvlášť.

Google Assistant* - pomocí hlasu se vydejte do světa zábavy
Google Assistant je hlasový asistent připraven vám poradit a pomoci s vyhledáváním informací ve světě Android TV. TCL 40S615 můžete hlasem ovládat přes mobilní aplikaci MagiConnect (dříve T-Cast) nebo s chytrým Smart Bluetooth ovladačem RC802V, který existuje jako volitelné příslušenství a lze dokoupit zvlášť.
* Google Assistant není v určitých zemích a jazycích k dispozici. Google Assistant vyžaduje připojení k internetu. Na připojení se mohou vztahovat poplatky za data. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb jsou závislé na službě, zařízení a síti a nemusí být dostupné ve všech oblastech.

Chromecast & MagiConnect (T-Cast) můžete využít pro sdílení obsahu a zrcadlení z jiných zařízení
Pomocí Chromecastu sdílejte obsah z podporovaných zařízení na vaši TV obrazovku. Jedná se o fotky, videa, hudbu či sdílení obrazovky. Podporují ho mnohá zařízení jako iPhone®, iPad®, telefony a tablety s Android OS, Mac®, Windows® a Chromebook.
MagiConnect je nový název pro aplikaci, která se dříve jmenovala T-Cast. Umožňuje uživatelům nejen sdílení, ale také hlasové ovládání TV a vyhledávání hlasem a funkci virtuálního ovladače. V nabídce je pro Android i iOS v Obchodě Play a App Store. Pro zrcadlení z produktů Apple doporučujeme i stažení aplikace Airscreen.

YOUTUBE: vychutnejte si videa v HDR kvalitě
Na Youtube najdete videa demonstrující opravdu tu nejlepší kvalitu v HDR. Nechce obraz ožít díky pestré paletě barev a vysokému kontrastu. HDR znamená tu nejvyšší kvalitu. Obsah na Youtube můžete vyhledávat i hlasem pomocí mobilní aplikace MagiConnect nebo pomocí chytrého Smart Bluetooth ovladače RC802V, který lze k 40S615 dokoupit jako volitelné příslušenství.

NETFLIX: najdete zde mnoho titulů s úžasnou HDR kvalitou
Nechte obraz ožít díky HDR. HDR pracuje s vysokým kontrastním rozsahem a vysokým rozsahem jasu a širokou paletou barev tak, aby nabídlo co nejvíce detailů a živost obrazu blížící se skutečnosti. Nabídka Netflix využívá právě často HDR, čímž umožňuje vychutnat si obrazovou kvalitu na maximum. Pronikněte do světa HDR s Netflix. Netflix nabízí i zkušební měsíční období zdarma.

Zapařte si hry z Obchodu Google Play
Obchod Play nabízí slušnou herní zábavu. Hry placené i mnoho bezplatných her. Zahrajte si je s přibaleným TV ovladačem nebo připojte Android podporující gamepad pomocí Bluetooth u 40S615.

Elegance a výkon v jednom
TCL 40S615 ve své třídě vyčnívá jak možností, tak i samotným zpracováním. Její bezrámečkové kovové provedení působí opravdu luxusně a jednoduše tak zapadne do každého interiéru.

Dokumenty

• , zakoupeno v CZC.cz

Pomalejší reakce při přepínání , načítání epg.
    Porovnání s TV Samsung

• , zakoupeno v Elektrochram

Vše OK

• Pěkný obraz i zvuk.

Hrozné ovládání. Nalezení požadované funkce či výběru programu je detektivka.

• Pohodlný ovladač
    • Zvuk
    • Kmitání obrazu
    • Lesklá obrazovka
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Výhody jsou, no, co říct, obraz je relativně dobrý, zvuk také není špatný, což je způsobeno silnější konstrukcí ve spodní části. Dobrá je i konektivita na straně, protože je kompatibilní téměř se vším. Ale nevýhody.... Plánoval jsem veselé Vánoce, ale nakonec to byl 3 denní problém a vzal jsem ho zpět do obchodu, který nebyl ohromen, že jsem ho koupil jako vánoční dárek, protože říkali, že mají pouze 3 dny na vyřešení problému, který je standardně vypnutý kvůli 3 denním Vánocům. Dostal jsem číslo na servis, který samozřejmě telefon nezvedal a jeho schránka byla také náhodou plná .... :(( to je čínská televize !!!!!!!!!
    • Nevýhody produktu se bohužel projevily už při zapnutí, což se projevilo tím, že se spouštěl strašně pomalu a zadrhával se i start androidu, což není normální proces. Přepínání mezi funkcemi televizoru bylo také velmi těžkopádné, musel jsem čekat několik sekund, než jsem mohl přepnout z Netflixu na USB, pak třešničkou na dortu bylo při zapnutí televizoru, to zamrzlo. Po vypnutí restart nepřinesl řešení protože přístroj chtěl obnovit start kde zamrzl ale bohužel se mu to nepodařilo tak jsem ho vytáhl z konektoru což opravilo vnitřní paměť a mohl jsem ho opět restartovat . Rozhraní usb zvládá pouze formát avi nebo starší mkv a ostatní jsou zapomenutelné !!! ! Stáhl jsem si přehrávač vlc a pak to přehrálo všechno, ale jen když byla média spuštěna z vlc. Po instalaci HBOGO samozřejmě nespustil, ale nebyl jsem překvapen, Podíval jsem se kolem na fórech a viděl řešení, které je odstranit televizi z profilu HBO a pak po 24 hodinách přidat znovu a spárovat s televizí, ale to nevyřešilo problém navíc, pokud aplikace začala poté, pomáhá pouze odpojení od sítě!
    • Dobrý hohy Mám android tv, ale k čemu, to není tv Díval jsem se po webu TLC a náhodou jsem si přečetl drobným písmem, že nejslabší segment TLC je android tv !!!!!!!!!! Kdybych si to přečetl jako první, nikdy bych si ji nekoupil !!!!!!. Pokoušel jsem se o aktualizaci, která samozřejmě nemá podporu a nenašel jsem žádné řešení, které by problémy vyřešilo ! !! Doufám, že jsem pomohl všem, kteří přemýšlejí o TLC android

Koupila jsem ji jako vánoční dárek, ale lituji, že jsem si ji nevybrala víc. Zdálo se, že je to dobrý poměr cena/výkon, proto jsem si ho vybral, a android má své výhody. "Televizory" jsou Samsung, LG , SONY a Panasonic všechny ostatní jsou jen něco k zobrazení! !

• WiFi
    • Netflix, hbo
    • Android
    • Obraz, zvuk

Produkt mě mile překvapil. Obraz velmi slušný a zvuk supr. Paráda.

• Android TV
    • Když jsme s ním, můžeme využívat výsad systému Android. Netflix, HBO Go
    • Dobré barvy, ale pouze full HD
    • Koupili jsme také soundbar Ts6110 od Euronics jako dárek, protože má bluetooth.
    • Bohužel nemá vestavěný mikrofon jako dražší televizory TCL.

Koupili jsme ho pro mého otce v Telekomu. Značka se mi opravdu líbila, protože jsme si s partnerem nedávno koupili model 55c728. Bohužel má místo pouze pro televizor 40, ale je to dobré, protože je to televizor s Androidem.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Mám již druhý tento produkt a jsem spokojen

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Je skvělé mít tlačítko pro dešifrování pro Netflix a Youte. : -)
    • Perfektní ve všech ohledech.

2. koupil ji pro televizi, zejména pro děti