Thomson 40FB5426

Produkt nemá žádné parametry.

• Kvalita za dobrou cenu

• zvuk
    • někdy pomalé reakce
    • jen FullHD
    • hodně strohý návod

Produkt nemá žádné parametry.

• Kvalita za dobrou cenu

• někdy pomalé reakce
    • jen FullHD
    • hodně strohý návod
  • , zakoupeno v Electro World

• za přijatelnou cenu maximální spokojenost

• nizka cena
    • FULL HD
    • omezene moznosti nastaveni TV
    • velmi spatne ladeni SAT kanalu/druzic
    • neumi titulky s ceskou diakritikou
    • v podstate neexistujici podpora (neni kam se dovolat, na podnet vyplneny pres webovy formular nikdo neodpovedel)

Bohuzel jsem TV musel vratit. Ackoliv se TV chlubi DVB-S2 tunerem, cele tri dny jsem se pokousel naladit programy ze 3 druzic. Neuspesne (nejsem zadny geek). Po koupi jineho TV jsem naladil programy behem chvilky.

Obecne problemem tohoto televizoru je omezene moznosti nastaveni.

Napr. pri ladeni SAT signalu absolutne netusite, na jake druzici se nachazite. Nastaveni pro SAT je nedostatecne. Kdyz jsme chtel kontaktovat podporu, zjistil jsem, ze neni kam se dovolat, maji jen "webovou" podporu, ale tam mi nikdo neodpovedel. Vyrobek jsem vratil, a jsem rad, ze jsem tak udelal.

Dalsim problemem jsou titulku z filmu ulozenych na PC/NAS. Titulky neumi cestinu, takze ceske znaky v titulcich uplne chybi.

• nelze ještě posoudit
  • , zakoupeno v Electro World

tv má dostatek funkcí, lehce ovladatelná

snadné přihlášení k PC

• , zakoupeno v Electro World

Dokoupeno k herni konzoli pro děti.Super obraz i instalace.Zatím vše O.K.

• doporučuji