Vivax 43S60T2S2

Záznam na USB
Hotelový mód

za mál super obraz

• Ma to satelitni tuner, podporu kabelovky a DVBT/DVBT2
    • je to nezvykle lehka televize na svoji velikost.
    • premontovani VESA drzaku z puvodni TV naprosto bezproblemu, nic se nemuselo podkladat podlozkama ani nijak prizpusobovat
    • ovladac pasuje do ruky, ale vytknul bych umisteni tlacitek pro ovladani seznamu kanalu na jine misto.
    • menu pro nastaveni TV je celkem logicky usporadane a nic zasadniho zde nechybi
    • pri prvnim zapnuti to bylo nastavene na finstinu, mozna nahoda, mozna zamer. nehoho neznaleho by to mohlo trochu rozhodit
    • trochu nezvykle chovani ovladani, kdy se pri vyberu programu po kliknuti na OK vybere kanal ale otevreny seznam kanaly se nezavre, musi se jeste kliknot na EXIT

potreboval sem neco v teto velikosti pro starsi lidi aby to bylo co nejsnazzsi na ovladani kdyz je nuti stat pretjit na DVBT2. Bez zbytecnych balastu.
    nepodporuje sice hbbtv ale to sem nepozadoval, nebude nikdy vyuzito

LAN konektor
Podpora kodeku H.265 HEVC
Záznam na USB
Hotelový mód

LED TV, 109cm, FHD 1920x1080, 300Hz Clear Motion Engine, HEVC (H.265), DVB-T2/C/S2, Dolby Digital, repro 2 x 8 W, 2x HDMI (1.4), USB (2.0) PVR, SCART, CI+, SPDIF, kompozitní, VESA 250x200, A+

Dokumenty

za mál super obraz

• Ma to satelitni tuner, podporu kabelovky a DVBT/DVBT2
    • je to nezvykle lehka televize na svoji velikost.

nepodporuje sice hbbtv ale to sem nepozadoval, nebude nikdy vyuzito
    cena naprosto skvela a nenasel sem konkureci produkt v teto vybave

• OK

• Supr cena
    • Splnila vše co jsem od druhé tv čekal
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Pro mou potřebu je dostatečně velká
    • Krásný zvuk a barvy
    • Nejnižší cena s touto úhlopříčkou
    • Líbí se mi design
    • Satelitní TV
    • Za pěkné peníze slušná televize

Jelikož se na televizi nedívám třeba měsíc, měla jsem celé roky starou a nevadilo mi to.
    Teď jsem si koupila nový byt a nechtělo se mi tu starou, těžkou potvoru stěhovat, tak jsem hledala nějaký kompromis.
    Jelikož jsem lakomá na peníze, vybírala jsem podle ceny.
    Jediný můj požadavek byl, aby měla úhlopříčku alespoň 100 cm.
    Tak jsem našla tuhle.
    Od té doby, co jí mám v provozu jsem zjistila, že mě její sledování baví. :)
    Takže již tolik nečtu. Ale ono i to čtení leze nám lakomcům dost do peněz.
    Pro ty, co nepotřebují smart TV, určitě doporučuji. Možná i proto, že umí najít spoustu programů na obyčejnou anténu, čímž jsem ušetřila za kabelovku, což mě obzvláště těší.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Super cena, jednoduché ovládání, pěkný obraz.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Vyhoda - tv ma vsechny vstupy ktere potrebuji pro konzoli , dvd ,usb.

Kvalita za dobrou cenu.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Kvalitní výrobek za dobrou cenu.

nevim