Nejnovější recenze ze sekce Televize

• Super obraz

Žadná

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Allegro.cz

• Snadná obsluha. Rychlá. Obraz Super!
Samsung UE43CU7172

Samsung UE43CU7172

Ověřený zákazník Alza.cz Michal

• Ovladač intuitivní
TCL 32L5A

TCL 32L5A

Ověřený zákazník Alza.cz Petr

Zakoupeno v Alza.cz

• Relativně slušný obraz v této cenové kategorii
  • Použití jako kuchyňská TV, kde zcela vyhovuje
  • Dobře funkční Android TV
  • Proces vyhledání kanálů (DVB-C) velmi rychlý, pohodlné přetřídění naladěných kanálů.
  • Ovládání přes domácí Google Home Assistant nerozezná vypnutí a zapnutí
  • V procesu nastavení TV nelze spárovat ovladač s TV přes BT, evidentně tato konektivita dálkového ovladače chybí. Pracuje pouze v režimu IR.
  • Chybějící mikrofon v dálkovém ovladači pro podporu hlasových funkcí Google Assistant
  • Ovládání hlasitosti je podivné, při přidržení tlačítka pro zesílení se hlasitost zesílí skokově až na maximum, a stejně i obráceně při ztišováni.
  • Špatně umístěné (extrémně nízko) VESA otvory, mám nástěnný držák, který předpokládá centrální umístění těchto otvorů. Komplikace při umístění TV.
  • Výrobci by měli dodržovat nějaká nepsaná pravidla pro umisťování těchto otvorů.
  • Zvuk odpovídající provedeni TV, to je takřka bezrámečková, velmi tenká. Náročnější uživatel určitě doplní nějakým soundbarem.

Za tyto peníze (pořízeno navíc v ALZA akci) slušně vypadající a funkční Smart TV s Android TV pro roli další TV v domácnosti (obytná kuchyně).
Zakoupena jako náhrada za 32" JVC LT-32VAF3035 (Android TV), které měsíc po 2leté záruce odešel podsvit obrazovky
Doma mj. provozujeme obrazově naprosto špičkovou 55" OLED TV Sony XR (A83J), obraz této nové TCL není proti ní až tak horší.
Samozřejmě drobné problémy, v této kategorii už docela obvyklé, popsané v negativech.

Samsung QE55QN95C

Samsung QE55QN95C

Ověřený zákazník Alza.cz Petr Hlinsko

• Opravdu kvalita ,doporučuji skvělý obraz jednoduchý nastavení
Samsung UE50CU7172

Samsung UE50CU7172

Ověřený zákazník Allegro.cz Jaroslav

Přidáno: 13. května 2024

(naposledy upraveno 13. května 2024)

Zakoupeno v Allegro.cz

Po původní TVP s obrazovkou Q ( mimochodem po necelých 3 letech mě opustila obrazovka) jsem se domníval že použiji alespoň původní klávesnicové ovládání a přídavné reproduktory. Bohužel ani jedno zařízení se přes Bluetoth nepřipojí. To nechápu.

Hisense 43A6K

Hisense 43A6K

Ověřený zákazník planeo.cz Martin

Přidáno: 13. května 2024

(naposledy upraveno 13. května 2024)

poměr cena

Vivax 32LE114T2S2

Vivax 32LE114T2S2

Ověřený zákazník Apollo Obr Ověřený zákazník

Zakoupeno v Apollo Obr

TV svými parametry je vhodná např. do kuchyně

Samsung QE55Q60C

Samsung QE55Q60C

Ověřený zákazník Alza.cz Irena

Zakoupeno v Alza.cz

S televizí jsme velice spokojeni.

LG OLED65B33

LG OLED65B33

Ověřený zákazník Alza.cz Berry

Zakoupeno v Alza.cz

• Možnost bezdrátově spárovat s reproduktory LG..
  • Kompatibilita LG výrobků
  • Příliš strohé dálkové ovládání,starší bylo lepší.

Krásná velká televize 65",výborný obraz i zvuk...množství individuálních nastavení,základní model B...za příznivou cenu..
Zatím spokojenost..i celkově se značkou LG.Pro mě to byla jasná volba, 1.v Oled tv.Proti původní led tv obrovský posun v kvalitě obrazu.Tv má množství podružného využití...množství apek,i přímé streamování od nejznámějších poskytovatelů (na přímém tlačítku na d.o.) Možnost ovládat tv hlasově...no prostě spousta věcí...které jsem zatím ani ještě neměl čas vyzkoušet..Určitě doporučuji.

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Kamila

Přidáno: 13. května 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Kvalitní televize s kvalitním zvukem i obrazem
  • Dobrá cena
  • Velké rozměry, což je pro nás ideální
LG 55QNED823RE

Blaupunkt 24HBG5000S

Ověřený zákazník Alza.cz gebic

Přidáno: 12. května 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Televize vypadá ok i de parametrů

S autorádiem jsem byl vždy spokojen, snad i televize Blaupunkt bude mít stejně dobré

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. května 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• Jsem velice spokojená ,na prodejně je velice ochotný a milý personál ..

Anonym Anonym

Přidáno: 11. května 2024

• Oproti cca 11 let starému Samsungu ES7000 je vidět posun v kvalitě obrazu. Až to byl pro oči ze začátku trochu nezvyk.
  • Zvuk má TV slušný, pro nenáročného diváka dostačující, ale domácí kino to není.
  • Šikovný minimalistický ovladač, rychle jsem si zvykl.
  • Kvalita zpracování za mě ok. Nehodnotím stojan, TV mám zavěšenou na stěně, ale podstavec se zdá být solidně těžký pro stabilitu TV.
  • Nový Tizen je celkem rychlý, jen občas se na okamžik slabě zadrhne. Je přehledný. Stačí si v tom pár minut proklikávat a rychle si zvyknete.
  • Syn má k nové TV připojený XBOX a hned poznal rozdíl, jen musíte HDMI kabel zapojit až do 4 HDMI portu, jinak nevyužijete potenciál TV naplno. Po připojení Xboxu kabelem do 4 portu (je tam obrázek konzolového ovladače) poběží ve hrách TV automaticky na 120 Hz. Omylem jsem to zapojil ze začátku do jiného HDMI portu a FPSka byly jak na staré TV. :)
  • V továrním nastavení TV opravdu nemá k dispozici nahrávání na externí USB HDD. Ale lze to napravit viz níže.
  • Ale pozor, nepodporuje již přehrávání filmů v avi. (respektive je to složitější, nepodporuje některé starší kodeky, které jsou součástí formátu avi.) Zbylé formáty jako MP4, MKV a celá řada dalších by měla fungovat bez problému.

Našel jsem tuto radu na jinem serveru, vyzkoušel jsem a funguje to.

Musíte se dostat do servisního menu a zde zapnout Timeshift+Nahrávání:
Musíte si sehnat jakýkoli plnotlačítkový ovladač od TV Samsung. Já mám po své starší TV Samsung a okamžitě fungoval (nemusí se nic párovat).
Při vypnuté TV postupujte:
- Stiskněte postupně následující tlačítka: Info, Menu (Settings), Mute, PowerON
- Televizor se zapne a po chvíli se zobrazí servisní menu. (Option, Control, Debug, SVC, FMS, ADC/WB)
- Pomocí tlačítek se šipkami vyberte FMS, "Enter", znovu vyberte FMS, "Enter"
- Zobrazí se tovární nabídka aplikací. Najděte možnost
(řazeno abecedně, takže to najdete až hodně dole)
Option/MRT Option/com.samsung/featureconf/pvr.pvr_support a přestavte na true. (pomocí tlačítka Enter)
- Vypněte/zapněte TV

Následně po zapnutí TV vezměte nový TV ovladač, pod tlačítkem 123 (rychlá volba), pomocí "šipek" přejděte až dolů. Tam najdete možnosti: "nahrávání", "časový rozvrh", "nahrávat", "Timeshift" a "informace".
Pokud máte vložený USB HDD (ani jsem ho nemusel z předchozí TV Samsung formátovat), můžete začít nahrávat.
Z disku mi navíc šly přehrát i pořady nahrané na předešlé Samsung TV.

Blaupunkt 43QBG7000S

Blaupunkt 43QBG7000S

Ověřený zákazník Alza.cz Enrico

• Design
  • Výbava
  • Perfektní obraz (4K UHD) - široké možnosti nastavení
  • Kvalitní zvuk
  • Google TV
  • Chytrý ovladač (hlasové ovládání v češtině)
  • Přehledné menu

Počáteční nastavení TV je trochu zdlouhavější, ale poté jsou reakce velmi rychlé a plynulé. Také nastavení a uspořádání programů (z pozemního vysílání) je trochu krkolomnější, ale to se dá prominout. TV plynule a svižně reaguje na ovladač i v případě hlasového ovládání.
Za mne mohu jen doporučit.

Panasonic TX-65MX950E

Panasonic TX-65MX950E

Ověřený zákazník planeo.cz Pavel

Zakoupeno v planeo.cz

Zatím ho mám krátce ale obraz i zvuk na vysoké úrovni! Splnil moje očekávání jako vždy panasonic super!

Philips 48OLED818

Philips 48OLED818

Ověřený zákazník MALL.CZ [email protected]

Přidáno: 10. května 2024

(naposledy upraveno 10. května 2024)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Kvalita obrazu