Nejnovější recenze ze sekce Televize

• Obraz
  • Zvuk
  • Pozorovací úhly

Suprová televize, nejspíše jedna z nejlepších v poměru cena/výkon. Nadmírně spokojena.

LG 43UR80003

LG 43UR80003

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Produkt je dobrý a svou kvalitou splňuje požadavky uživatele. Nevýhodou produktu je, že neobsahuje návod k použití v papírové formě a potřebné informace pro obsluhu je nutné lovit z obrazovky televizoru. To zejména starším uživatelům může způsobit starost.

Philips 50PUS8919

Philips 50PUS8919

Ověřený zákazník Alza.cz ToPl

Krásný obraz

Ověřený zákazník Alza.cz Vok

Televizor splnil očekávání

Přidáno: 15. června 2024

(naposledy upraveno 4. července 2024)

• Super obraz
  • super zvuk
  • rychlost sytemu
  • Perfektní jas, jednoduchý systém, líbí se mi rychlé zaregistrování LG účtu.
  • Nic. vsechno bez problému.

perfektníé oled tv, za dobré peníze. snadne nastavení a jednoduche ovladaní. Rychlý systém. celkové jsem velmi spokojen, tento korejský gigant dělá neuvěřitelné pokroky v sekci oled tv. Jsem nadšený

Samsung QE55QN85C

Samsung QE55QN85C

Ověřený zákazník Samsung.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Samsung.cz

• Jednoduché a instinktivní uvedení do provozu
  • Zatím se žádná neprojevila

Přidáno: 15. června 2024

(naposledy upraveno 15. června 2024)

• dobrý cena, krásný obraz, dobré ovládání
  • asi zatím nic

dobrý cena, krásný obraz, dobré ovládání

TCL 32S5400AF

TCL 32S5400AF

Ověřený zákazník kelvin.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. června 2024

(naposledy upraveno 14. června 2024)

Zakoupeno v kelvin.cz

• V kategorii cena/výkon hodnotím jako bezkonkurenční. Perfektní obraz, zvuk i wi-fi a další dnes již standardní funkce jako HbbTV apod.

LED světlo při vypnutí TV, ale lze v nastavení vypnout. Chybí mi tlačítka na tv (pokud např. nefunguje ovladač).

Ověřený zákazník LGshop.cz Jarda

Zakoupeno v LGshop.cz

• perfektní obraz a zvuk
Samsung QE50Q60C

Samsung QE50Q60C

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Sam

Zakoupeno v APOLLOs.cz

• Jednoduché a přehledné ovládání
  • Nevím o žádné

Spolehlivá televize za dobrou cenu.

LG 55QNED863

LG 55QNED863

Ověřený zákazník Alza.cz Genny

Výborný produkt, doporučuji.

Sony Bravia KD-43X75WL

Sony Bravia KD-43X75WL

tomtom tomtom

Přidáno: 13. června 2024

(naposledy upraveno 16. června 2024)

• koupeno v Alze se slevovym kuponem ktery mela alza na webu za 11tis , tak ze supoer kup ..a ted k hodnoceni výborný obraz , ackoliv se jedna pouze o direct led a nikoliv OLED tak černá je opravdu černá , obraz je opravdu bez výhrad , zvuk je výborný taktéž nepostradá basovou složku tak že není nutné připojovat bassbox pokud opravdu nepotrebujete hutne basy , prostředí televize sytemu android TV je velmi rychle , Tv velmi svižně reaguje na povely . porady si muzete jednoduse seradit podle toho jak chcete + si muzete jeste vytvorit nabidku oblibene . Hlasove ovladani v češtině funguje velmi dobře , používám zejmena při vyhledávani videi na youtube ale funguje dobre i v prohližeci . Pokud si nainstalujete jiny webový prohližeč lze používat i myš ( používám myš bluetooth) ten integrovany prohlížeč má s myší totiž poněkud problém . televize umi i nahravat na flash disk . Vnitřní pamět na aplikace atd je 20GB.+ se da jeste nejake misto uvolnit odinstalovanim demo aplilaci. k dispozici jsou dva dalkove ovladace , prvvni je obycejny tedy klasicky a rekl bych humpolacky vypada jak dalkac od levnyho setoboxu a druhy je pravým opakem toho prvniho , tedy Smart s bluetooth, ktery použivám nejčastěji ..Ma v sobe vestaveny mikrofon pro hlasove ovladani, U některých televizi si ho musíte dokoupit , zde ho ale máte v ceně . Tento ovladac je velmi zasadni vec , protoze jak jsem zjistil hlasove ovladani je u takoveto Tv pro její smysluplne použití naprostou nutností. Je to oipravdu hodne navykove a bez nej si nejake smysluplne pouziti youtube a webu nedokazu moc dobre respektive vůbec predstavit , protoze zadavat nazvy
  • toho co hledate rucne prez virtualni klavesnici je totiž kardinalni bblbost a sebemrskacstvi. Tak že pokud si budete kupovat smart Tv tak jen s smart ovladacem s integrovanym mikrofonem. U teto Tv to vsak resit nemusíte , jak jsem již napsal zde ho máte v cene, Tento ovladac pouzivam nejcastteji nejen že padne lépe do ruky, má totiž ten klasicky sonacky cool hi-tech design ale výhodou je že ma jenom par tlacitek tak že ovladni televize je s nim velmi intuitivni a to i když na ovladač vubec ve tme nevydíte a pri tom s nim TV jde ovladat uplne skvele a vse dulezite mate pekne po ruce. Spotřeba ve stanby režimu je 7-10w nicméně po nejake dobe televize upadne do hlubokeho standy rezimu kdy bere tak 0.1 w jelikoz ani merak nebyl scopen nic změřit ten nameril 0 fakt je ale ten ze televize jde uplne normalne spustit . pri puštěné TV ať pri youtube nebo běžném vysilaní je pri maximálnm usporném rezimu spotreba 33w bez zapnuteho usporneho rezimu priblizne o 10 W vice, pri stejnem nastaveni jasu Samozreme ze zalezi na celkovem nastaveni jasu ,,proto pisu pri mem nastaveni . Ke spotrebe musim rici že televize ma nekolik uspornych režimu ..používám ten maximální z jednoducheho duvodu protože mi jednak plne vyhgvuje podanim obrazu a jednak mezi nimi není zásadní rozdíl ..v podstate .ten rozdil temer nepostrehnete, Nikdy bych jako ajtak nerekl , jak je youtube na TV dobra a dost navykova vec ,,od ty doby co tuto tv mam pouzivam youtube pomerne casto , navíc je to hlavne pohodlnejsi nez pripojovat tv k pocitaci , Urcite si doinstalujte aplikaci i vysilani ceske televize a budete mit kompeltni archiv ceske televize k dsipozici, Jeste takova mala zajimavost tv je spolecnosti SONY vyrobeno v Belgii coz me hodne potesilo cekal jsem spise turecko apod
  • jedina drobna nevyhoda je ze pro nahravani poradu musite disk v tv registrovat a pak se neda dik pouzit v PC ..to je asi jediny negativum ..jinak je Tv fakt best za ty penize

LG 50QNED753

LG 50QNED753

Ověřený zákazník Alza.cz Pavla

Zakoupeno v Alza.cz

televize jde krásně,vše v pohodě,doporučuji.

Thomson 50QA2S13

Thomson 50QA2S13

Ověřený zákazník Alza.cz Eva Veselá

Přidáno: 13. června 2024

(naposledy upraveno 20. června 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

máme asi 14 dní, naprostá spokojenost, nastaveno během chvilky, ovládání logické, žádné zbytečné překlikávání a komplikované cesty, skvělý obraz i zvuk, ve srovnání s Philips ve stejné cenové hladině je Thomson nesrovnatelně lepší, až trochu neuvěřitelné za tu cenu. Tak teď už jen zbývá, aby dlouho vydržela.

JVC LT-55VAQ7235

JVC LT-55VAQ7235

Ověřený zákazník Alza.cz Luděk Kohlmann

Cena / výkon

Hisense 55U7KQ

Hisense 55U7KQ

Ověřený zákazník Dospiva Elektro s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 13. června 2024

(naposledy upraveno 13. června 2024)

Zakoupeno v Dospiva Elektro s.r.o.

• Funkčnost
  • Cena.
  • Kvalita.

Kontrastní obraz, sytá černá barva, velmi rychlý operační systém, praktický hlasový asistent, špičkový za dané peníze

LG 55QNED81R

Zakoupeno v Allegro.cz

• černá je prostě černá
  • možnost instalace Kodi
  • barevné podsvícení Ambilight
  • chybí kryt a sponka na kabely
  • celkem obyčejné dálkové ovládání
  • nemá lepší reproduktory - to mi nevadí

Jako chtěl jsem na chalupu OLED, protože prostě ten obraz je super. Naštěstí tam mám domácí kino, takže zvuk mne vůbec nezajímá. Obraz je super.
Ale dá dost práce to správně nastavit. Zase Google a Philips něco vymýšleli a první nastavení vypadá jako Teletubbies. Takže je potřeba vypnout všechny AI nesmysly jako vyrovnávání pohybu (jinak Zachraňte vojína Ryana nedáte), vylepšování obrazu a podobné kraviny. Ideál by byl "maluj 1:1 z originálu" a nic nevylepšuj. Ale to tam není.

Naštěstí to s trochou dávkou asertivity to jde vyladit téměř k dokonalosti. Já osobně jsem tam z chytrých funkcí nechal jen regulaci osvětlení podle okolí.

Fajn je, že rychlost procesoru stačí na Kodi s přehledem. Limitující je 100Mbit RJ45. Škoda. Ale na chalupu v pohodě. Divné je, že vypnutá vypadá jako modrá. Nicméně zapnutá maluje černou jako nejtvrdší deepblack. Prostě paráda.

Některé aplikace odinstalovat jdou, jiné ne. Nevadí mi to. Spíše mi chybí možnost namapovat Kodi na konkrétní tlačítko. Tady boduje Toshiba.

Každopádně celkově jsem spokojený. Televize umí perfektní obraz a já jsem víc ani nechtěl. Ještě možná tak smazat většinu těch defaultních (reklamních) dlaždic.

Sharp 55FQ5EA

Sharp 55FQ5EA

Ověřený zákazník planeo.cz David

Přidáno: 12. června 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• Kvalitní televize za rozumný peníz. V této konfiguraci jinde za stejné peníze těžko hledat.
  • Umí Dolby vision

Velice pěkný obraz. Musím vyzdvihnout i kvalitní zvuk, což dnes u těch placek moc tv nemá. 3Gb operační paměť je taky znát.
Hliníkový rám je už takovou třešničkou na dortu.
Recenzi píšu po cca 2 měsících, takže už mám celkem objektivní názor. Určitě bych koupil znova.

LG 65UR8100

LG 65UR8100